گوگل چیست؟

امروزه مردم بیش از همه به جستجوی اینترنتی جهت یافتن نیازهای خود اعتماد دارند. فقط گوگل در هر ثانیه بیش 63000 هزار درخواست جستجو دریافت می‌کند. بخشی از این جستجوها شامل یافتن محصولات، بررسی برندها و جستجوی مکان‌های تجاری است و هنگامی که یک نام تجاری در صفحه اول نتایج جستجو ظاهر می‌شود، اعتماد مشتریان را بیشتر جلب می کند.

برخی نتایج که در کنار آنها عبارت Ad نوشته شده، متعلق به سایت‌هایی است که به گوگل هزینه تبلیغ می‌پردازند. بقیه نتایج به ترتیب داشتن بیشترین رنکینگ نمایش داده می‌شوند که به آنها نتایج اصلی یا Organic Results گفته می‌شود.

خدمات تبلیغات کلیکی گوگل ادزخدمات سئو و بازاریابی محتوا
(افزایش رتبه سایت در گوگل)

نمونه کمپین تبلیغات کلیکی گوگل
کمپین CCTV برای شرکت Sunstate Security

Pay-Per-Click (PPC) Management

مدیریت تبلیغات کلیکی گوگل

تصور کنید برعکس تبلیغات سنتی، به افرادی دسترسی پیدا کنید که در همان لحظه به ‌دنبال محصولات و خدمات شما هستند و می‌‌توانید این مشتریان بالقوه را به سایت خود هدایت کنید و براحتی روی صندلی‌اتان بنشینید و فروشتان را افزایش دهید. با داشتن یک استراتژی درست و ایجاد کمپین‌های تبلیغات کلیکی گوگل ادز، این روش بازاریابی دست یافتنی است.

گوگل با ارائه خدمات Google Ads، هوشمندترین شیوه تبلیغات را برای شرکت‌ها فراهم کرده است. در این روش تبلیغات، با سپردن مقدار دلخواه بودجه تبلیغاتی نزد گوگل، لینک سایت خود را در صفحه اول گوگل به ازای جستجوهای مرتبط کاربران نشان می‌دهید. در صورتی که کاربران بر روی لینک شما کلیک کرده و وارد سایت شما شوند، مقدار اندکی از بودجه تبلیغاتی شما کسر خواهد شد.

مدیریت تبلیغات کلیکی گوگل ادز

با تبلیغات در گوگل، با هر بودجه‌ای فورا در صفحه اول گوگل قرار گیرید

با این حال مدیریت تبلیغات کلیکی گوگل می‌تواند بسیار گیج‌کننده و وقت‌گیر باشد. از آنجا که بازار و رقابت در اینترنت، مداوم در حال تغییر است، باید با تحقیق درباره رفتار مشتریان و رقبا و ایجاد کمپین‌های تبلیغاتی متنوع و حذف کمپین‌های تبلیغاتی ناکارآمد، بودجه تبلیغات را مدیریت کرد و مشتریان واقعی را به سایت کشاند. با سرویس Google Ads می‌توانید در زمان نیاز تبلیغات را آغاز کنید و هر زمان خواستید آن را متوقف کنید.

مدیریت صحیح تبلیغات در گوگل تاثیر زیادی در هزینه بودجه و دیده شدن شما توسط مخاطبان هدف دارد. ما با تجربه طولانی در اجرای کمپین‌های تبلیغات گوگل، آمادگی داریم در کنار شما باشیم تا با صرف بودجه‌ای منطقی، دستاوردی حداکثری داشته باشید.

خدمات مدیریت تبلیغات گوگل ما

Campaign strategy

تعیین استراتژی با برگزاری جلسات همفکری و طراحی کمپین‌های تبلیغات کلیکی گوگل

Keyword Research

تحقیق بر روی کلمات کلیدی که کاربران در رابطه با کسب‌وکار شما جستجو می‌کنند و میزان اثرگذاری هرکدام بر تبلیغات شما

Conversion rate

افزایش نرخ اثرگذاری تبلیغات به نحوی که درصد بالاتری از افرادی که روی تبلیغ کلیک می‌کنند به مشتری واقعی بیزینس تبدیل شوند.

Remarketing

اجرای برنامه‌های بازاریابی مجدد و جذب مجدد مشتریان از دست رفته از طریق راه‌اندازی کمپین‌های تبلیغاتی موثر همگام با استراتژی مارکتینگ.

Ad groups

مطالعه و آنالیز رفتار کاربران و گروه‌بندی و بهینه‌سازی روش‌های اجرای کمپین تبلیغاتی

Search campaigns

اجرای موثر کمپین‌هایی که سایت شما در نتایج جستجوی کاربران نمایش داده می‌شود و منجر به جذب مشتری وفادار می‌شود.

Display campaigns

تولید محتوای ویدیویی و اجرای موثر کمپین‌هایی که ویدیوهای شما در YouTube دیده شود و منجر به جذب کاربران جدید شود.

Shopping campaigns

اجرای کمپین‌های ویژه فروش آنلاین محصولات و نمایش محصولات شما در جستجوهای کاربران 

  Google Ads (PayPerClick)

امکانات و هزینه تبلیغات کلیکی  گوگل

تبلیغات در گوگل روشی هوشمند و پیشرفته و در عین حال ساده است. کابرانی که کلمات کلیدی تعیین شده شما را می‌بینند، تبلیغ شما و رقبایتان را در صفحه اول گوگل می‌بینند و انتخاب می‌کنند کدام لینک را باز کنند. گوگل برای اینکه تصمیم بگیرد بین شما و رقبایتان کدام کدامیک را بالاتر نشان دهد، به دو فاکتور توجه می‌کند: میزان مبلغی که تعیین کرده‌اید به ازای هر کلیک از بودجه تبلیغات شما کسر شود و میزان ارتباط سایت شما با چیزی که کاربران جستجو کرده‌اند.

ما به شما کمک می‌کنیم متناسب با نیازهای بازاریابی خود، محتوای مرتبط در سایت خود منتشر کنید و از این طریق با هزینه کمتری، بالاتر از رقبای خود نمایش داده شوید.

Starter   Standard   Sale   Super


بودجه تبلیغات گوگل ادز
50 دلار
200 دلار
500 دلار
تماس
حداکثر ورود کاربر به سایت با کلیک روی تبلیغات
50002000050000نامحدود
نمایش تبلیغات متنی و ویدیویی در نتایج جستجوی گوگل، Gmail و دیگر سایت های طرف قرارداد گوگل
طراحی انواع کمپین با کلمات کلیدی تحقیق شده با حداکثر بهره وری و حداقل هزینه کلیک
تنظیم جغرافیایی و زمانی نمایش تبلیغات
تبلیغات در نتایج جستجوی موبایل ها و گوگل محلی (از جمله ایران و زبان فارسی)
گزارش دهی لحظه ای از روند تبلیغات و هزینه بودجه
پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته
جلوگیری از کلیک فیک و صرفه‌جویی در هزینه تبلیغات
قابلیت شارژ اکانت گوگل ادز بصورت نامحدود
چرا سوپر دولوپرز مشاوره تبلیغات گوگل و مدیریت گوگل ادز؟

دارای تیم حرفه‌ای معتبر

مدیران پروژه و استراتژیست‌های ما دوره‌های رسمی گوگل ادز را می‌گذرانند و با اخذ مدارک مربوطه، با تطبیق برنامه تبلیغات کلیکی PayPerClick شما با آخرین تغییرات گوگل، بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان میاورند.

مجموعه‌ای کامل برای رفع همه نیازها

برخلاف بسیاری از رقبا، ما یک تیم کامل از طراحان وب، سئو SEO، گرافیک و انیمیشن، طراحی تبلیغات و متخصص بازاریابی آنلاین در اختیار داریم تا با خیالی آسوده تمام نیازهای شما را برای حصول نتیجه، برطرف کنیم. 

شفافیت، گزارش، تحلیل

ما گزارش‌های جامع و دقیق مثل گزارش‌های نرم‌افزار Google Analytics و آنالیز دائمی نتایج تبلیغات گوگلی شما را در اختیارتان قرار میدهیم تا بر روند پیشرفت هزینه بودجه و عملکرد کمپین‌ها نظارت کامل داشته باشید.

ارزیابی کمپین‌های تبلیغاتی، آنالیز عملکرد و بهینه‌سازی

با بهینه سازی مداوم، کمپین شما جلوتر از رقبایتان حرکت می‌کند و با صرف بودجه کمتر، راندمان بالاتری در جذب مخاطبان جدید خواهد داشت.

جلسات استراتژی اختصاصی

مهمترین بخش بازاریابی، داشتن استراتژی درست است. ما به شما کمک می‌کنیم تا بهترین استراتژی آنلاین ممکن مخصوص بیزینس خود را در جلسات بحث و گفتگو پیدا کنید.

ما آپدیت هستیم

فضای آنلاین با سرعت زیادی تغییر میکند. اعضای تیم ما با آموزش و تحقیق مداوم، اطمینان پیدا می‌کنند که در بخش تخصصی خود سریعا با این تغییرات تطبیق پیدا کنند و بتوانند شما را به بهترین نتیجه برسانند. 

همکاری کاربردی

ما خوشحال می‌شویم که در این راه به شما کمک کنیم، تا زمانی که از عملکردمان راضی و خوشنود باشید. کیفیت کاری ما رمز نگه داشتن مشتریانمان است نه قراردادهای پیچیده و مایوس کننده.

ما ارزش پول شما را می ‌دانیم

با همکاری ما شما تنها هزینه دستیابی به نتایج را می‌پردازید و ما هر تومان شما را خرج کسب بهترین نتیجه می‌کنیم.

کنترل کامل کمپین‌های تبلیغاتی گوگل

در کمپین‌های Google Ads، شما می‌توانید گزارش کاملی از عملکرد تبلیغاتی خود ببینید و هر زمان که خواستید، تبلیغات گوگل را اصلاح یا متوقف کنید.

از مشاوره پیش از طراحی تا پشتیبانی بعد از اجرا با شماییم

مراحل تبلیغات در گوگل

 • مشاوره تبلیغات در گوگل ادز
  قدم 1 : 

  اهداف خود را به ما بگویید

  متخصصان تبلیغات آنلاین ما می توانند کمپین‌ها و تبلیغات شما را بر اساس نتایج مورد نظر شما تنظیم کنند. مهم نیست که کدام هدف تبلیغاتی را انتخاب می‎کنید، ما می‌توانیم به شما کمک کنیم.

 • تبلیغ در صفحه اول گوگل جیمیل یوتیوب
  قدم 2 : 

  انتخاب محل نمایش

  تبلیغات شما می‌تواند در نتایج جستجو، ایمیل‌های Gmail، سایت‌های طرف قرارداد گوگل و به شکل تبلیغات متنی مشابه نتایج جستجو، بنرهای تبلیغاتی و ویدیوهای مفهومی نمایش داده شود.

 • تولید و بازاریابی محتوا برای تبلیغ گوگل
  قدم 3 : 

  پیام خود را خلق کنید

  کسب و کار خود را در 3 جمله کوتاه توصیف و برجسته کنید تا مشتریان از دیدن آن هیجان زده شوند. یا با افزودن تصاویر، تبلیغات بنری جذاب ایجاد کنید یا ویدیوهای خلاقانه تولید کنید. تیم محتوای و سناریونویسی ما در کنار شماست.

 • قیمت مناسب تبلیغ در گوگل
  قدم 4 : 

  تعیین سقف بودجه

  شما هرگز بیش از سقف ماهیانه‌ای که تعیین کرده اید پرداخت نخواهید کرد و می توانید هر زمان که بخواهید روی بودجه خود بازنگری کنید یا تبلیغات را متوقف کنید.

 • تبلیغات در صفحه یک گوگل
  قدم 5 : 

  آنلاین شوید

  هنگامی که مردم محصولات یا خدماتی مانند شما را جستجو می کنند، گوگل تبلیغات شما را نمایش می‌دهد. تبلیغات شما می‌تواند در جستجوی Google و Maps ظاهر شود اما شما تنها زمانی که مردم روی تبلیغ شما کلیک می‌کنند تا با کسب‌وکارتان تماس بگیرند یا از وب‌سایت شما بازدید کنند، هزینه پرداخت می‌کنید.

45 دقیقه مشاوره رایگان

لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا زمان جلسه آنلاین مشاوره را باهم تعیین کنیم. در این جلسه استراتژیست ارشد ما، با شناسایی اهدافتان، چشم‌اندازی از اقدامات لازم برای داشتن یک سایت عالی و برنامه دیجیتال مارکتینگ قدرتمند، به شما ارائه می‌دهد.

DNN