Motion Graphic, Animation & Modeling

موشن گرافیک، انیمیشن و مدلسازی

امروزه ویدیوها تاثیر ماندگار و عمیقی بر روی مخاطبان می‌گذارد. مردم 75% بیشتر از سال گذشته ویدیو تماشا می‌کنند، 68% بازاریابان تاثیر ساخت و پخش ویدیو در بازگشت سرمایه را موثر می‌دانند (پارامتر ROI) و 62% مردم، محصولاتی را خرید می‌کنند که قبلا ویدیویی از آن دیده‌اند.

ساخت موشن گرافیک، انیمیشن و تیزر تبلیغاتی، کمک می‌کند پیام‌های پیچیده را در فرمی ساده و جذاب ارائه کنید. با استفاده از این ابزار، بُعد دیگری به بازاریابی خود می‌بخشید و با تاثیر بر روی مخاطبان و افزایش آگاهی آنها، مجابشان می‌کنید از خدمات شما استفاده کنند.

ما با شناخت عمیق خود نسبت به فضای آنلاین و مخاطبین انحصاری آن، برای شما ویدیوهای تبلیغاتی، آموزشی و انیمیشن‌های جذاب و باکیفیت می‌سازیم و در ادامه آن را در بهترین و اثرگذارترین فضای اینترنت، پخش می‌کنیم.

طراحی و ساخت موشن گرافیک، انیمیشن و مدلسازی

سبک‌های مختلف انیمیشن

انیمیشن‌های را به شیوه‌های گوناگون می‌توان دسته‌بندی کرد. چه از نظر مفهومی و چه از نظر شیوه ساخت، طی بیش از 100 سال گذشته که انیمیشن‌ها به زندگی ما پای گذاشته‌اند، تغییرات شگرفی کرده‌اند و همواره یکی از شیوه‌های ارائه محتوای جذاب به مخاطبان بوده است. از انیمیشن‌های سنتی که از پخش پشت سرهم نقاشی‌های دستی حاصل می‌شوند و همچنان هم تولید می‌شوند که بگذریم، امروزه می‌توان انیمیشن‌ها را به 4 دسته کلی زیر تقسیم کرد:

2D Animation

انیمیشن‌های دوبعدی مثل کارتون‌های اولیه دیزنی است که همه نمونه‌های مختلفی از آن را دیده‌ایم و یکی از محبوب‌ترین سبک‌های انیمیشن تجاری و مفهومی است که با متحرک‌سازی المان‌های دوبعدی ساخته می‌شود و معمولا هزینه تولید کمی هم دارد.

3D Animation

انیمیشن‌های سه‌بعدی در حقیقت مجموعه‌ای از آبجکت‌ها و مدل‌های سه‌بعدی اند که در فضای 360 درجه قابل نمایش هستند و امروزه برای مصارف مختلف سرگرمی و فیلم، مارکتینگ، معماری، نمایش فرآیندهای صنعتی پیچیده و مهندسی محصولات و ... تولید می‌شوند. 

Motion Graphics

موشن‌گرافیک نوعی از انیمیشن است که بویژه استفاده از آن در تجارت و بازاریابی در دو دهه اخیر بسیار محبوب شده است. موشن گرافیک در تبلیغات جهت نمایش متحرک نمودارها، راهنمای محصولات و شیوه کاربری، آموزش و برندینگ بکار می‌رود. 

Stop Motion

استاپ موشن از قدیمی‌ترین تکنیک‌های انیمیشن‌سازی است که از پشت سر هم پخش کردن تعداد زیادی تصویر واقعی تولید می‌شود. هر تصویر نسبت به تصویر قبل تغییر اندکی می‌کند. استاپ‌موشن گزینه مناسب برای زمانی است که می‌خوا‌هید محصولات واقعی را به نمایش بگذارید.

ما توانایی طراحی و اجرای انواع پیچیده موشن گرافیک‌های تحت وب را داریم که در صفحه مرورگر با اندازه‌های مختلف مثل موبایل و کامپیوتر به زیبایی نمایش داده می‌شود.

Securityretailer Commercial Video For New Product

نمونه انیمیشن تبلیغاتی یکی از مشتریان ما

مطالعه موردی: هدف از تولید این انیمیشن، معرفی دوربین‌های امنیتی هوشمند این شرکت بوده است که با سناریوی جذاب، توجه مخاطبان را به ویژگی‌های منحصربه‌فرد این محصول جلب کند.

چرا طراحی و تولید انیمیشن موشن گرافیک و مدلسازی سه بعدی؟

دارای تیم حرفه‌ای معتبر

مدیران پروژه و استراتژیست‌های ما نه فقط دید هنری که به اهداف بازاریابی تمرکز می‌کنند و تجربه گرانبهایی در تولید و نشر انیمیشن و موشن‌گرافیک‌های داخلی و بین‌المللی موفق دارند.

مجموعه‌ای کامل برای رفع همه نیازها

برخلاف بسیاری از رقبا، ما یک تیم کامل از طراحان وب، سئو SEO، گرافیک و انیمیشن، طراحی تبلیغات و متخصص بازاریابی آنلاین در اختیار داریم تا با خیالی آسوده تمام نیازهای شما را برای حصول نتیجه، برطرف کنیم. 

شفافیت، گزارش، تحلیل

ما گزارش‌های جامع و دقیق مثل گزارش‌های نرم‌افزار Google Analytics و تحلیل دائمی نتایج پخش ویدیوی تبلیغاتی شما را در اختیارتان قرار میدهیم تا بر روند هزینه بودجه و عملکرد کمپین‌های بازاریابی خود نظارت کامل داشته باشید.

ایده پردازی خلاقانه

هم ایده‌های خام و خلاصه شما را غنی‌تر می‌کنیم و هم با نگاهی خلاقانه به ظرفیت‌های تبلیغاتی شما، ایده‌های نویی برایتان خلق می‌کنیم و آن را در المان‌های گرافیکی و انیمیشن‌هایتان می‌گنجانیم.

جلسات استراتژی اختصاصی

مهمترین بخش بازاریابی، داشتن استراتژی درست است. ما طی جلسات هم‌اندیشی به شما کمک می‌کنیم تا بهترین استراتژی ساخت تیزرهای تبلیغاتی و موشن‌گرافیک‌های آموزشی و الهام‌بخش خود را پیدا کنید.

ما آپدیت هستیم

فضای مولتی‌مدیا و رسانه‌های اجتماعی با سرعت زیادی تغییر میکند. اعضای تیم ما با آموزش و تحقیق مداوم، اطمینان پیدا می‌کنند که در بخش تخصصی خود سریعا با این تغییرات تطبیق پیدا کنند و بتوانند شما را به بهترین نتیجه برسانند. 

قرارداد همکاری کاربردی

ما زمان خود و شما را صرف قراردادهای پیچیده و بی‌فایده نمی‌کنیم. اساس کار ما اعتماد، تعهد و برنامه مشترکی است که در اجرای آن برای رسیدن به اهداف مشترک به توافق می‌رسیم.

ما ارزش پول شما را می ‌دانیم

ما متناسب با بودجه و اهداف شما، ایده‌پردازی می‌کنیم و موشن گرافیک و انیمیشنی برایتان می‌سازیم که جذابیت را فرای زرق و برق‌های مرسوم دنبال کند.

هنر و سرگرمی در خدمت تجارت

ما در کنار رویکرد هنرمندانه خود به انیمیشن‌سازی و طراحی گرافیک، اولویت خود را به اهداف تجاری پروژه می‌دهیم و ضمن ارتقای سلیقه مخاطبان، پیوندی قوی بین آنها و شما ایجاد می‌کنیم.

از مشاوره پیش از طراحی تا پشتیبانی بعد از اجرا با شماییم

روند ایده‌پردازی و تولید انیمیشن و موشن گرافیک

 • مشاوره طراحی و تولید انیمیشن و موشن گرافیک
  قدم 1 : 

  مشاوره و تعیین استراتژی

  با تحقیق روی بیزینس و رقبای شما بهترین استراتژی را می‌یابیم تا بودجه تبلیغاتی خود را با راندمان بالا هزینه کنید و به اهداف برنامه خود دست یابید. برنامه ما همه جانبه است و بخوبی با استراتژی برندینگ شما ادغام می‌شود. اگر برندبوک منحصر به خود را ندارید، ما از ابتدا آن را برایتان می‌سازیم تا برنامه‌ تبلیغاتی خود را در یک ساختار همسان پیش ببرید.

 • ایده‌پردازی و سناریونویسی انیمیشن و موشن گرافیک
  قدم 2 : 

  ایده‌پردازی و سناریونویسی

  تکرار ایده‌های موفق دیگران تاثیری در موفقیت شما نخواهد گذاشت. ما می‌دانیم بیزینس شما با دیگران متفاوت است و با مطالعه دقیق تجارت و بازار شما، ایده‌های ناب و خلاقانه‌ای از دل آن استخراج می‌کنیم و با پرداخت داستان و توجه به جزئیات آن، زمینه تاثیرگذاری عمیق بر مخاطبینتان را فراهم می‌کنیم.

 • طرح‌های مفهومی و استوری‌برد موشن گرافیک و تیزر تبلیغاتی
  قدم 3 : 

  طرح‌های مفهومی و استوری‌برد

  گرافیک دیزاینرها و مدلسازان ما، بر اساس داستان نوشته شده و ایده‌های اولیه، استوری‌برد، طرح‌های دستی، نقاشی دیجیتال و مدلسازی‌های اولیه را پیاده‌سازی می‌کنند تا ایده کاملی نسبت به آنچه تولید خواهد شد، داشته باشید.

 • ساخت انیمیشن و موشن گرافیک و تیزر تبلیغاتی
  قدم 4 : 

  ساخت انیمیشن و موشن گرافیک

  پس از خلق خط داستانی و المان‌های اولیه و بر اساس سناریوی از پیش طراحی شده، انیمیشن‌ دوبعدی یا سه‌بعدی جذاب انحصاری شما را می‌سازیم. صداگذاری جذاب، تدوین روح‌بخش و زمانبندی و هارمونی درست المان‌ها، همگی در خدمت تولید یک انیمیشن یا موشن‌گرافیک موفق خواهند بود.

 • پخش ویدیو و تیزر تبلیفاتی و موشن گرافیک در شبکه های اجتماعی
  قدم 5 : 

  پخش ویدیو و تیزر در جای درست

  پس از پایان کار، انیمیشن تولیدشده را با حفظ کیفیت نمایش و نسبت تصویر (aspect ratio) برای گستره وسیعی از دستگاه‌ها و پلتفرم‌های پخش مثل یوتیوب، اینستاگرم و ... آماده می‌کنیم و براساس استراتژی بازاریابی، آن را نمایش می‌دهیم.

45 دقیقه مشاوره رایگان

لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا زمان جلسه آنلاین مشاوره را باهم تعیین کنیم. در این جلسه استراتژیست ارشد ما، با شناسایی اهدافتان، چشم‌اندازی از اقدامات لازم برای داشتن یک سایت عالی و برنامه دیجیتال مارکتینگ قدرتمند، به شما ارائه می‌دهد.

DNN