ما ایده‌هایتان را غنی‌تر، می‌سازیم

درباره ما، سوپر دولوپرز

ما گروهی متشکل از دولوپرهای باتجربه و مجهز به دانش روز و تکنولوژی برتر دنیا هستیم که در کنار همکاران فریلنسر خود در سراسر جهان، پروژه‌های داخلی و بین‌المللی شما را به روشی نوین اجرا، و موفقیت آن را تضمین می‌کنیم.

تخصص ما برندینگ با محوریت استراتژی‌های آنلاین است. ما در طراحی پورتال‌های تحت‌ وب و فروشگاه‌های اینترنتی و اپلیکیشن‌های سفارشی، خبره و ماهر هستیم و تا بحال چالش‌های متنوعی را در پروژه‌های داخلی و خارجی به بهترین نحو حل کرده‌ایم. ما راهکار تمام نیازهای شما را زیر یک سقف جمع کرده‌ایم تا برنامه‌های بازاریابی آنلاین خود با خیالی آسوده پیش ببرید. 

ما با طراحی تقویم اقدامات ماهانه، آنلاین شما را در جریان فعالیت‌های خود و برنامه‌های پیش‌رو می‌گذاریم و با متدی مدرن، هماهنگی کاملی بین اعضای خود و شما ایجاد می‌کنیم تا اهداف تعیین‌شده قابل دستیابی و موفقیت‌ و شکست‌ احتمالی قابل ارزیابی و اندازه‌گیری باشد.

سوپر دولوپرز آژانس تبلیغات اینترنتی و طراحی سایت تخصصی

ارزش‌های ما

تعهد

ما در سوپردولوپرز متعهد به کیفیت هستیم. ما مشتاق ارائه خدماتی هستیم که برند شما را ارتقا می‌دهد. ما اطمینان داریم مشتریانمان از نتیجه اقدامات ما خشنود خواهند بود و این راه تنها راه رشد و پیشرفت خود می‌دانیم.

حمایت

ما بیزینس شما را مثل بیزینس خود می‌دانیم. وقتی برای رشد کسب‌وکارتان کار می‌کنید، به تیمی نیاز دارید که به اندازه شما به مسائل اهمیت می‌دهند و این دقیقاً کاری است که ما ‌می‌کنیم. ما بازوی پرتوان شما برای پیشرفت خواهیم بود.

همکاری

همکاری و مشارکت در پیشرفت جامعه و مشتریان، ارزش بنیادی ماست. ما زنجیره‌ای از انسان‌ها را به هم مرتبط می‌کنیم که ما و شما و مشتریانتان در کنار هم رشد کنیم و سود ببریم.

خلاقیت

خلاقیت و نوآوری، روح تیمی ماست. ما مداوم به دنبال راهکارهای بهینه‌تر برای رشد کسب‌وکار خود و شما هستیم. ما خارج از چارچوب‌‌ها فکر می‌کنیم و برنامه‌ای را پیش می‌بریم که تغییرات بزرگ ایجاد می‌کند.

خدمت به مشتری

ما به طور ویژه بر روی خواسته و نیازهای مشتریان تمرکز می‌کنیم تا بهترین سرویس و پشتیبانی را به ایشان ارائه دهیم، فارغ از اینکه چه خدمتی را از ما خواسته‌اند.

رشد همیشگی

عطش دائمی ما به رشد و پیشرفت خود و شما متوقف نخواهد شد. دنیای آنلاین با سرعت بالایی هر روز تغییر می‌کند و ما با آموزش و تمرین مداوم، خود را بروز و در مسیر پیشرفت نگه می‌داریم.

با برنامه‌ای دقیق و منظم و روش‌های نو، سخت می‌کوشیم ایده شما محقق شود

سوپر دولوپرز طراح سایت تخصصیسوپر دولوپرز مجری سئو و تبلیغات گوگلسوپردولوپرز مدیر شبکه های اجتماعیسوپر دولوپرز طراح و سازنده انیمیشن و موشن گرافیکسوپر رولوپرز مشاور و مجری برندینگ

45 دقیقه مشاوره رایگان

لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا زمان جلسه آنلاین مشاوره را باهم تعیین کنیم. در این جلسه استراتژیست ارشد ما، با شناسایی اهدافتان، چشم‌اندازی از اقدامات لازم برای داشتن یک سایت عالی و برنامه دیجیتال مارکتینگ قدرتمند، به شما ارائه می‌دهد.

DNN