طراحی سایت و استارت برنامه برندینگ
آخرین توسعه: آذر 1400

طراحی سایت و استارت برنامه برندینگ

کلینیک ساختمانی فردا

کلینیک ساختمانی فردا، تولیدکننده محصولات ساختمانی مثل پنجره‌های دوجداره UPVC و لوله و اتصالات است که بتازگی به جمع مشتریان ما پیوسته و برنامه برندینگ خود را با طراحی لوگو و هویت بصری و برندبوک و یک سایت یک صفحه‌ای استارت زده است. این شرکت برنامه‌های متنوعی برای ارائه خدمات آنلاین استعلام قیمت و فروش پنجره دوجداره پی‌وی‌سی براساس اندازه‌های اعلامی مشتری دارد که در دست طراحی است. 

شرکت کاوش‌یار پژوهان
آخرین توسعه: خرداد 1400

شرکت کاوش‌یار پژوهان

Kapaco Inspection Company

شرکت کاووش‌یار پژوهان، ارائه دهنده خدمات مشاوره مدیریت و بازرسی فنی، یکی از قدیمی‌ترین مشتریان ما (از سال 1384) و از پیشروان بهره‌مندی از ظرفیت‌های آنلاین در کسب‌وکار است. بتازگی و پس از یکسال طراحی و برنامه‌نویسی اختصاصی، پروژه سامانه آنلاین بازرسی توسط ما برای این شرکت راه اندازی و مورد بهره‌برداری قرار گرفته است. این پروژه همه پروسه بازرسی محصول و تولید و ارائه گزارش‌های فنی را، آنلاین کرده است.

45 دقیقه مشاوره رایگان

لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا زمان جلسه آنلاین مشاوره را باهم تعیین کنیم. در این جلسه استراتژیست ارشد ما، با شناسایی اهدافتان، چشم‌اندازی از اقدامات لازم برای داشتن یک سایت عالی و برنامه دیجیتال مارکتینگ قدرتمند، به شما ارائه می‌دهد.

DNN