مرکز تخصصی پوست و مو حوران
آخرین توسعه: مرداد 1400

مرکز تخصصی پوست و مو حوران

Hooran skin treatment clinic

مرکز مشاوره سلامتی و خدمات تخصصی پوست و مو و زیبایی حوران، یک مرکز تخصصی سلامتی پوست واقع در شمال شهر تهران است برنامه برندینگ این مجموعه پس از چند ماه مطالعه در تابستان 1400 و از طریق اینستاگرم آغاز شده است. وب سایت این مجموعه در دست طراحی و در وضعیت Coming Soon است.

شرکت خدمات سینمایی پارسه هنر
آخرین توسعه: تیر 1400

شرکت خدمات سینمایی پارسه هنر

Parseh Honar Movie Theater Services Co.

شرکت پارسه هنر، طراح و مجری پروژه‌های نوسازی و بازسازی سالن‌های همایش و نمایش و از قدیمی‌ترین مشتریان ماست (از سال 1383). پارسه هنر شرکتی پیشرو و خلاق در ساخت سالن‌های سینما، تئاتر، آمفی تئاتر، کنسرت هال، سالن‌های کنفرانس و احتماعات است. طراحی و پشتیبانی از وب سایت و پلتفرم‌های تحت وب درون‌سازمانی، طراحی و چاپ (شامل کاتالوگ و بروشور و مولتی مدیا و .. ) و تکنولوژی‌های پیشرفته مربوط به واقعیت مجازی VR و واقعیت افزوده AR و انیمیشن و مدلسازی و ... زمینه‌های همکاری مشترک ما بوده است و این همکاری درخشان همچنان ادامه دارد. 

شرکت کاوش‌یار پژوهان
آخرین توسعه: خرداد 1400

شرکت کاوش‌یار پژوهان

Kapaco Inspection Company

شرکت کاووش‌یار پژوهان، ارائه دهنده خدمات مشاوره مدیریت و بازرسی فنی، یکی از قدیمی‌ترین مشتریان ما (از سال 1384) و از پیشروان بهره‌مندی از ظرفیت‌های آنلاین در کسب‌وکار است. بتازگی و پس از یکسال طراحی و برنامه‌نویسی اختصاصی، پروژه سامانه آنلاین بازرسی توسط ما برای این شرکت راه اندازی و مورد بهره‌برداری قرار گرفته است. این پروژه همه پروسه بازرسی محصول و تولید و ارائه گزارش‌های فنی را، آنلاین کرده است.

عرضه مستقیم محصولات تولیدکنندگان از طریق فروش آنلاین
آخرین توسعه: خرداد 1400

عرضه مستقیم محصولات تولیدکنندگان از طریق فروش آنلاین

مطالعه موردی پروژه کود ارگانیک پاورفید

پاورفید تولیدکننده کود ارگانیک گیاهان آپارتمانی است. یکی از جذاب‌ترین پروژه‌های ما، برندینگ این محصول جادویی است که بیش از 40 هزارنفر مشتری وفادار فقط در اینستاگرم دارد. اواسط امسال با طراحی و پیاده‌سازی فروشگاه آنلاین نیازمندی‌های گل و گیاه پاورفید، مشتریان این برند راه بسیار ساده‌تری برای خرید آنلاین ملزومات گیاه خود دارند. امکانات متنوعی برای این فروشگاه در برنامه توسعه در نظر گرفته شده است که به طور اختصاصی در این استارتاپ گل و گیاه اجرا خواهد شد.

شرکت آروین نوین نگاره
آخرین توسعه: اردیبهشت 1400

شرکت آروین نوین نگاره

Arvinnegareh Company

شرکت آروین نوین نگاره برندی تازه در ارائه محصولات و خدمات تخصصی صوت و تصویر حرفه‌ای و تجهیزات سالن‌های آنفی‌تئاتر است که از روز اول برندینگ خود را به ما سپرده است. مدیران باسابقه و باتجربه این شرکت، با اجرای یک برنامه قدم به قدم برندینگ، خدمات اینترنتی جدیدی به مشتریان قدیمی خود ارائه ‌می‌دهند و در پی بازارهای جدید از طریق فرصت‌های آنلاین هستند.

123

45 دقیقه مشاوره رایگان

لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا زمان جلسه آنلاین مشاوره را باهم تعیین کنیم. در این جلسه استراتژیست ارشد ما، با شناسایی اهدافتان، چشم‌اندازی از اقدامات لازم برای داشتن یک سایت عالی و برنامه دیجیتال مارکتینگ قدرتمند، به شما ارائه می‌دهد.

DNN