عرضه مستقیم محصولات تولیدکنندگان از طریق فروش آنلاین
آخرین توسعه: خرداد 1400

عرضه مستقیم محصولات تولیدکنندگان از طریق فروش آنلاین

مطالعه موردی پروژه کود ارگانیک پاورفید

پاورفید تولیدکننده کود ارگانیک گیاهان آپارتمانی است. یکی از جذاب‌ترین پروژه‌های ما، برندینگ این محصول جادویی است که بیش از 40 هزارنفر مشتری وفادار فقط در اینستاگرم دارد. اواسط امسال با طراحی و پیاده‌سازی فروشگاه آنلاین نیازمندی‌های گل و گیاه پاورفید، مشتریان این برند راه بسیار ساده‌تری برای خرید آنلاین ملزومات گیاه خود دارند. امکانات متنوعی برای این فروشگاه در برنامه توسعه در نظر گرفته شده است که به طور اختصاصی در این استارتاپ گل و گیاه اجرا خواهد شد.

Afra Painting Company
آخرین توسعه: اردیبهشت 1400

Afra Painting Company

شرکت خدمات ساختمانی مستقر در استرالیا

شرکت Afra Painting خدمات متنوع تعمیرات و بازسازی خانه‌ها و ساختمان‌ها را در سراسر استرالیا ارائه می‌دهد. ما از ابتدای سال 2021 با طراحی وب‌سایت این شرکت و آغاز برنامه تبلیغات کلیکی گوگل و بازاریابی از طریق ایمیل (Email Marketing)، برندینگ آنلاین این مجموعه را به عهده گرفته‌ایم که موجب رشد فروش پایدار این شرکت شده است.

شرکت رسام چوب
آخرین توسعه: بهمن 1399

شرکت رسام چوب

Rassam Choob Company

شرکت رسام چوب تولید‌کننده میز و صندلی و مبلمان اداری و پارتیشن‌های دوجداره است. ما طراح و پشتیبان وب‌سایت این شرکت هستیم که هر فصل کاتالوگ محصولات جدید شرکت در آن نمایش داده می‌شود. طی سال‌های گذشته و بدلیل ماهیت شغلی این برند، وب سایت شرکت با حفظ ساختار اصلی خود چندین بار بازطراحی شده است.

کمیته ملی حفاظت خرس‌های ایران
آخرین توسعه: آبان 1399

کمیته ملی حفاظت خرس‌های ایران

Iran Bears Conservation National Committee

این وب‌سایت متعلق به معرفی دو گونه خرس قهوه‌ای و خرس سیاه آسیایی است و در آن اطلاعات مفیدی به دو زبان فارسی و انگلیسی و اخبار مربوط به حیوانات زیبا گنجانده شده است.

12

45 دقیقه مشاوره رایگان

لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا زمان جلسه آنلاین مشاوره را باهم تعیین کنیم. در این جلسه استراتژیست ارشد ما، با شناسایی اهدافتان، چشم‌اندازی از اقدامات لازم برای داشتن یک سایت عالی و برنامه دیجیتال مارکتینگ قدرتمند، به شما ارائه می‌دهد.

DNN